Vícevrstvé plošné spoje

Vícestranné plošné spoje jsou vyrobeny pro nejnáročnější aplikace.

Vyrábíme a dodáváme špičkové vícevrstvé plošné spoje v malých a středních sériích i v kusovém množství pro výrobu protoypů. Možností dodávky jsou i vícevrstvé plošné spoje včetně POOL panelizace - více typů v jednom panelu. Při výrobě se důsledně dbá na kvalitu materiálu a přesnost výsledného provedení. S celkovou kapacitou do 6 vrstev přibližně 200 m² měsíčně zajišťujeme bezpečně nároky i větších zakázek.

Vícevrstvé plošné spoje mají více než dvě vrstvy propojovacích spojů. Nejběžnějším provedením jsou čtyřvrstvé desky, ale stále používanější jsou i šestivrstvé desky. Vrstvy jsou po vytvoření vodivých obrazců zalisovány v samotné desce. Díky tomu se optimálně zvyšuje integrace a složitost elektronického zařízení. Vícevrstvé plošné spoje se proto hodí i pro velmi složité a sofistikované aplikace.

Pro maximální spolehlivost a dokonalé technologické provedení vícestranných plošných spojů používáme špičkový materiál FR4 ML. Jedná se o speciální technologii vysoce odolné epoxidové pryskyřice a skleněné tkaniny.

Snímatelný lak:

  • ochranná maska (SOM) – bílá, modrá
  • překrytí otvoru – max. průměr 2mm
  • překrytí pájecí plošky – přídavek k průměru pájecí plošky 0,4mm
  • vzdálenost SOM a pájecí plošky – min. 0,6mm
  • vzdálenost SOM od okraje DPS – min. 0,6mm

Uhlíková pasta:

  • Šířka vodiče – min. 0,4mm
  • Šířka izolační mezery – min. 0,4mm
  • Překrytí kontaktní plošky – min. 0,1mm přídavek po okrajích

Servisní popis je prováděn v klasické žluté barvě. Vybrat si však můžete z mnoha dalších odstínů. Povrchovou úpravu, drážkování a frézování vám provedeme vždy kvalitně a přesně, aby byla zajištěna spolehlivá funkčnost.

Vyberte si z naší nabídky výrobků precizní vícestranné plošné spoje pro variabilní použití. Díky jejím technologickým možnostem je uplatníte i v nejnáročnějších aplikacích a výrobách. Kontaktujte nás a pořiďte si vícevrstvé plošné spoje od profesionálů.

Máte zájem o precizní vícevrstvé plošné spoje? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


PROMESA s.r.o.

5. května 282
538 51  Chrast

Tel.: 469 666 667
E-mail:


Výroba a dodávky desek tištěných plošných spojů