Dvouvrstvé plošné spoje

Dvouvrstvé plošné spoje jsou vyrobeny z kvalitní epoxidové pryskyřice a skleněné tkaniny.

Vyrábíme a dodáváme dvouvrstvé plošné spoje v malýchstředních sériích i v kusovém množství pro výrobu prototypů včetně POOL panelizace (více typů v jednom panelu). Celková kapacita výroby je přibližně 1300 m² měsíčně a pokrývá i nároky na rozsáhlejší zakázky.

Dvoustranné plošné spoje mají dvě vrstvy kvalitního vodivého materiálu. Jednotlivé vodivé vrstvy jsou spojovány pomocí tzv. prokovů a díky tomu se výrazněje zvýšuje integrace a složitost elektronického zařízení. Skvělle se proto hodí pro jednoduché i náročnější aplikace. Na osazování jsou používány vývodovéhybridní i SMD součástky.

Povrchová úprava

Základní materiál

HALPBfree – tl. nanesení 2-40 µm FR4 v tloušťce od 0,4 do 3,2 mm
imerzní NI/Au - tl.nanesení Au 0,1 µm Cu tloušťka 18, 35, 50, 70,105 µm

bezolovnatý imerzní cín - tl. nanesení 0,8-1,2 µm

Nepájivá maska (NM) slouží k ochraně motivu DPS před nežádoucím zkratováním a také zvyšuje klimatickou odolnost desky. Dvoustranné plošné spoje jsou k dostání ve standardní zelené, bílé, černé i červené úpravě. Můžete si tak vybrat vhodnou barvu pro vaše aplikace. Dodáváme nepájivé masky s minimální šířkou NM 0,15mm

Servisní popis je uveden v minimální velikosti 0,15mm. Zvolit si můžete žlutý (standardní), bílý, modrý a případně i jiný odstín. Dále nabízíme možnost překrytí pájecí plošky- přídavek k průměru pájecí plošky je 0,4mm a překrytí otvoru do max. průměru 2mm. Konečné úpravy (drážkovánífrézování) provedeme na základě vašich požadavků.

Spolehněte se na profesionály a vyberte si z nabídky produktů špičkové dvoustranné plošné spoje. Před objednáním nestandardního typu materiálu si však, prosím, ověřte naše skladové možnosti. Kontaktujte nás přes formulář a získejte optimální řešení pro vaši potřebu.

Máte zájem o špičkové dvouvrstvé plošné spoje? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


PROMESA s.r.o.

5. května 282
538 51  Chrast

Tel.: 469 666 667
E-mail:


Výroba a dodávky desek tištěných plošných spojů